Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manipulační dělníci ve výrobě - Strojírna Litvínov spol. s r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Výhody
  • Jiné výhody - motivační mzdové ohodnocení
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 23000Kč / měsíc
Poznámka MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/ -ICE
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz
- průkaz VZV a praxe výhodou
NABÍZÍME:
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
NÁPLŇ PRÁCE:
- manipulační práce
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- čištění strojů a zařízení včetně spolupráce při údržbě
- jednoduché montážní práce
- spolupracuje při náročnějsích pracích
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, motivační mzdové ohodnocení, možnost osobního a profesního růstu
HLÁSIT SE: Zábranská Eva, tel.: 733 641 281 volat v pracovní dny od 8:00 do 15:00, e-mail: administrativa@strl.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě
Referenční číslo 16429330769
Pracoviště Strojírna Litvínov spol. s r.o.
Litvínov (okres Most)
Horní Litvínov
Na Pavlu 2155
Firma Strojírna Litvínov spol. s r.o.
Kontaktní osoba Eva Zábranská
tel.: +420 733 641 281
administrativa@strl.cz
Úřad práce Most
Nabídky brigád Most Nabídky práce Most