Manipulační dělníci ve výrobě - Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Požadovaná profese Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 5.10.2018
Pracovněprávní vztah DPČ
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody - Možnost týdenního vyplácení záloh
Mzdové rozpětí od 83.2Kč do 105Kč / hod.
Poznámka Nabízíme brigádu - přivýdělek pro muže i ženy, studenty i aktivní důchodce - pomocné práce ve skladech v Českých Budějovicích.

Náplň práce:
- manipulace s přepravkami, kontrola přepravovaného materiálu, mytí, čištění.

Požadujeme:
- spolehlivost
- věk min. 15 let a dokončené základní vzdělání

Nabízíme:
- ranní, odpolední, noční směny nebo i zkrácené směny dle domluvy
- možnost chodit dlouhodobě / krátkodobě
- 83 až 95Kč/hod + 10% příplatky za práci o víkendu a 10% příplatky za noční směny.
- možnost týdenních záloh

Zájemci nás mohou kontaktovat na tel.608 822 658 nebo prostřednictvím e-mailu, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Pomocne prace, kod C7305.
Referenční číslo 14665960785
Pracoviště Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - České Budějovice
České Budějovice (okres České Budějovice)

Firma Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Kontaktní osoba Pavla Čiháková
tel.: +420 608 822 658
cvcb@bohemia-manscraft.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice