Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - Trelleborg Bohemia, a.s.

Požadovaná profese Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr od 20.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 14000Kčdo 14500Kč / měsíc
Poznámka POMOCNÝ/-NÁ DĚLNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou - po zapracování doba neurčitá, nástup možný ihned nebo dohodou, jednosměnný provoz
- Náplň práce: údržba zeleně v areálu společnosti, údržba příjezdových cest a parkoviště,
hrabání listí, úklid sněhu a další pomocné práce.
- Požadujeme: vyučení, obsluhu VZV, spolehlivost a manuální zručnost
- Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na 1 směnu, příspěvek na obědy,
5 týdnů dovolené a další benefity
- V případě zájmu kontaktujte: Kučerová Miroslava, tel.: 495 753 255, po - pá: 6:00 - 14:00, e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Referenční číslo 13495970744
Pracoviště Trelleborg Bohemia, a.s.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Věkoše
Akademika Bedrny 531/8a
Firma Trelleborg Bohemia, a.s.
Kontaktní osoba Miroslava Kučerová
tel.: +420 495 753 255
e-mail.: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

/* Not affection functionality */