Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Klempíři (kromě stavebních) - JOB AIR Technic a.s.

Požadovaná profese Klempíři (kromě stavebních)
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 19000Kč do 50000Kč / měsíc
Poznámka z: 30.5.2018, a: 12.11.2018
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie.

Náplň: strukturální opravy letecké techniky. Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků technické dokumentace a opravárenských manuálů. Čtení a použití technických podkladů. Ohýbání rozvinutých tvarů dílců podle orýsování a maket. Obsluhování jednoúčelových strojů. Zhotovení rovných a tvarových klempířských výrobků nebo dílců. Slícování, smontování a instalování konstrukcí z tenkých plechů.
Požadujeme: Obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě. Schopnost soustředit se i na specifické detaily. Schopnost prostorového vidění, konstrukční a prostorová paměť. Znalost klempířských technologií. Znalost anglického jazyka. Výhodou držitel licence B737, A330.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 2sick days, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku.
Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz.
Referenční číslo 14547790729
Pracoviště JOB AIR Technic a.s.
Mošnov (okres Nový Jičín)
Gen. Fajtla 370
Firma JOB AIR Technic a.s.
Kontaktní osoba Petra Martínková
jobs@jobair.cz
Úřad práce Nový Jičín
Nabídky brigád Nový Jičín Nabídky práce Nový Jičín