Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - SUDOP PRAHA a.s.

Požadovaná profese Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr od 15.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bakalářské
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a
kontakt: Lucie Flekalová: lucie.flekalova@sudop.cz, tel: 267 094 329

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka/ci na pozici:

Konstruktér zabezpečovacího zařízení

Pracoviště: Praha

Požadujeme:
* min SŠ (VŠ) elektrotechnického směru,
* znalost práce na PC (základy CAD - ACAD/MicroStation, Word, Excel),
* schopnost práce v týmu, ale i samostatně,
* zájem o problematiku oboru,
* odpovědnost a preciznost,
* výborné komunikační dovednosti,
* řidičský průkaz skupiny B,
* příjemné a profesionální vystupování.

Pracovní náplň:
* spolupráce při zpracování projektové dokumentace liniových staveb,
* pracoviště Praha po dohodě možné i Ústí n. L.

Nabízíme:
* dobré platové podmínky,
* zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb,
* pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
* dobrý kolektiv,
* možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
* sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Nástup: ihned nebo dle dohody
Referenční číslo 10936650770
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3