Fyzici atomoví, molekulární, nukleární - Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.

Požadovaná profese Fyzici atomoví, molekulární, nukleární
Pracovní poměr od 1.9.2018
Pracovněprávní vztah HPP (36 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Doktorské (vědecká výchova)
Mzdové rozpětí od 56000Kč do 56000Kč / měsíc
Poznámka CRL ODZ ÚJF AVČR v.v.i. hledá uchazeče na pozici „ Vědecký pracovník “ do výzkumné skupiny – RAMSES.

Náplň práce:
• aplikace analýz 14C a rozvoj souvisejících analytických metod

Požadujeme:
• vědecká praxe nejméně 10 let v příbuzném oboru ( například : analýza látek v životním prostředí a hodnocení jejich distribuce, analytická chemie, fyzikální chemie)
• dobrá znalost AJ
• spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
• stabilita veřejné výzkumné instituce
• pracovní smlouva na 1 rok s perspektivou dalšího prodloužení
• zkrácenou pracovní dobu (36 hod/týdně – při 100% úvazku)
• pět týdnů dovolené + jeden týden dodatkové dovolené
• příspěvek na stravování formou stravenek
• možnost čerpání fondu FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR

Mzda : 56 000,- Kč brutto ( při 100% úvazku )

Nástup :
• v průběhu září 2018

V rámci náboru Vás prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s přehledem publikační činnosti, motivačního dopisu a kopii dokladu o dosaženém vzdělání na e-mailovou adresu petrzilova@ujf.cas.cz, tel: 266 173 268.

Referenční číslo 14892100765
Pracoviště Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. - Na Truhlářce
Firma Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.
Kontaktní osoba Hedvika Petržílová, personalista
tel.: +420 266 173 268
petrzilova@ujf.cas.cz
Úřad práce pro Prahu-východ
Nabídky brigád pro Prahu-východ Nabídky práce pro Prahu-východ