Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Finanční poradci specialisté - Finanční Institut s.r.o.

Požadovaná profese Finanční poradci specialisté
Pracovní poměr od 17.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 50000Kč / měsíc
Poznámka Oblastní manažer
Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici oblastní manažer/ka.

Náplň práce:
- realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti
- spolupráce s analytickým oddělením
- nastavení optimálního portfolia klienta,
- školení poradců pro rodinné finance
- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:
- manažerské schopnosti
- výborné komunikační dovednosti
- vnitřní motivaci na sobě pracovat
- obchodní dovednosti
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – maturita
- licence PPZ od ČNB výhodou
- bezúhonnost
- ŘP skupiny B
- pozitivní přístup k práci

Nabízíme:
- práci ve společnosti se silným kapitálem
- klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu
- zázemí centrální kanceláře
- školení od producentů
- velký potenciál kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http://www.karierafi.cz a nebo zašlete svůj životopis na e-mail: personal.prahamesto@financni-institut.cz

Šantrůčková Veronika
tel.kontakt: 605008493
Referenční číslo 14590160717
Pracoviště Finanční Institut s.r.o.
Praha (okres Hlavní město Praha)
Staré Město
Rybná 682 /14
Firma Finanční Institut s.r.o.
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2