Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - PAS Zábřeh na Moravě a. s.

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
Pracovní poměr od 1.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Oprava vozidel v rámci autorizovaného servisu zn. Tatra, Iveco
Servis autobusů zn. SOR, IVECO, Scania
Opravy motorů, převodovek a podvozkových skupin
Opravy osobních a užitkových vozidel

Pracovní náplň:
Diagnostika závad nákladních, užitkových a osobních vozidel
Práce s diagnostikou zn. Wabco Würth, Bosch KTS, TEXA, Knorr
Oprava elektroinstalace vozidel

Požadujeme:
Vyučen v oboru autoelektrikář nebo v příbuzném
Praxe v opravách nákladních, užitkových a osobních vozidel nebo pracovních či zemědělských strojů
Všeobecná znalost konstrukce vozidel
Znalost a diagnostikování závad vozidel
Platný řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Jednosměnný provoz 6:00 - 14:30 hod
Zázemí stabilní české společnosti
Zajímavé pracovní uplatnění
Možnost odborného růstu a vzdělávání
Zajímavé firemní benefity

V případě Vašeho zájmu pište na kariera@pas-zabreh.cz
Referenční číslo 9736310787
Pracoviště PAS Zábřeh na Moravě a. s.
Zábřeh (okres Šumperk)
U Dráhy 828 /8
Firma PAS Zábřeh na Moravě a. s.
Kontaktní osoba Zdeňka Trhalová
tel.: +420 602 180 382
kariera@pas-zabreh.cz
Úřad práce Šumperk
Nabídky brigád Šumperk Nabídky práce Šumperk