Nabídka již není aktuální

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích - Fa RENE a.s.

Požadovaná profese Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
Pracovní poměr od 23.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 24000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka DIAGNOSTICKÝ/-Á TECHNIK/-ČKA / AUTOTRONIK/-ČKA OSOBNÍCH VOZŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, dvousměnný provoz
- Náplň práce: diagnostika el. závad, opravy vozidel, zkoušky vozidel
- Požadujeme: vyučení v oboru; technickou znalost a přehled o vozech Mercedes-Benz, ŘP sk. B; upřednostňujeme uchazeče/-ku s praxí
- Odměna závisí na fakturovaných výkonech servisu.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zdravotní volno a další…
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: bittnerova@farene.cz
Referenční číslo 13455550747
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
/* Not affection functionality */