Požadovaná profese Dopravní dispečeři
Pracovní poměr od 1.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Mzdové rozpětí od 28000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky: výborná znalost AJ + výhodouznalost dalšího svět. jazyka (AJ, NJ, ŠJ) slovem i
písmem, znalost práce na PC (MS office, internet;, ŘP sk. B podmínkou, samostatnost,časová flexibilita,
pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, loajalita, znalost práce dispečera v mezinárodní přepravě, organizace vlastního vozového parku - praxe nutná
Náplň práce: logistika, komunikace se zahr. partnery, organizace vlastního vozového parku, zpracování administrativy spojené s logistikou.
Výhody: stravenky, možnost 13. a 14. plat
Referenční číslo 14649030793
Pracoviště V-SPED s.r.o. - Otrokovice
Otrokovice (okres Zlín)
Smetanova 1929
Firma V-SPED s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Šimek
prace@vsped.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín