Zdravotní sestra do týmu domova seniorů

Pro našeho klienta, poskytovatele sociálních služeb Domova se zvláštním režimem a Domova pro seniory, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní sestra.

Co bude vaším úkolem?

    • sesterská péče o klienty,
    • spolupráce s lékaři,
    • vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny
    • vedení týmu ošetřovatelů

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ vzdělání se zdravotnickým zaměřením – obor všeobecná sestra
    • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
    • základní znalost práce na PC
    • komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost a odpovědnost
    • orientace na klienta a jeho spokojenost

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • nadstandardní finanční ohodnocení
    • možnost ubytování
    • práce na plný úvazek
    • 5 týdnů dovolené
    • směnný provoz krátký/dlouhý týden

Místo výkonu práce Praha-východ Mnichovice. Nástup možný ihned/dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha východ

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

35000 Kč/měs.

Datum zadání:

3.7.2019