Koho hledáme ... Naše společnost roste a rozvíjí strojový park. Výroba je srdcem naší firmy a rádi bychom posunuli chod výrobního oddělení opět kupředu. K tomu jsou zapotřebí spokojení a motivovaní zaměstnanci současně s velmi dobře fungujícím chodem výrobního oddělení. Hledáme komunikativního a iniciativního člověka, kterému záleží na spokojenosti svých podřízených, zároveň dokáže své podřízené řídit a motivovat, dokáže se podívat na problém shora, vidí návaznosti, dokáže systematicky myslet a plánovat. Vedoucí výroby je podřízený výrobnímu řediteli a společnými silami se budou snažit dosáhnout vytyčených cílů.

Náplň práce:

    • Dohled nad chodem výrobního oddělení, řešení nastalých situací
    • Komunikace s operátory, řešení provozních problémů
    • Sledování a hodnocení výrobních procesů, návrhy na zlepšení
    • Spolupodílení se na tvorbě, aktualizaci a optimalizaci norem
    • Snaha o zvyšující se úroveň výroby a její zefektivnění
    • Zajištění zaškolení nových operátorů
    • Úzká spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby, zajištění chodu výrobních linek
    • Kontrola plnění výrobního plánu
    • Hodnocení a motivace zaměstnanců
    • Spolupráce při zavádění 5S a TPM
    • Administrativa

Co Vám nesmí chybět:

    • Min. SŠ vzděláni s maturitou, výhodou je vzdělání technického směru
    • Komunikativnost, iniciativa a pozorovací talent
    • Pozitivní přístup, analytické myšlení, samostatnost
    • Praxe na obdobné pozici, praxe ve vedení lidí
    • Schopnost plánovat práci a stanovené plány naplňovat, systematičnost
    • Schopnost dosahovat dobrých výsledků
    • Schopnost prosazovat potřebná opatření
    • Umění řídit podřízené se zachováním dobré atmosféry
    • Velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
    • ŘP sk. B
    • Výhodou technické myšlení a všeobecný technický přehled
    • Výhodou zkušenost s TPM a 5S

Nabízíme:

    • Zázemí stabilní české společnosti
    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Pololetní a roční prémie
    • Příspěvek na závodní stravování
    • Rozšiřování znalostí a zkušeností

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Kuřim (10 km od Brna)

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LIKOV s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kuřim (Blanenská 1859)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

15.8.2018