Vedoucí údržby - TOP zaměstnavatel !

Do moderní, energické, nadnárodní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME:

  • Roční bonus 15%
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 80 000,-
  • Odměna za vytrénování zaměstnance
  • Týden dovolené navíc
  • Sick day
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek 1000 Kč měsíčně do Cafeterie
  • Dotované stravování přímo v závodě
  • Občerstvení na pracovišti zdarma (káva a nápoje)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zabezpečovat běžnou a střední opravu výrobních zařízení, opravu a výrobu náhradních dílů
  • Metodicky řídit pracovníky zabezpečující údržbu ostatních středisek závodu
  • Organizovat činnosti vedoucí k odstranění poruch
  • Shromažďovat informace v celé šíři technické vybavenosti, vedení evidenci požadavků a výkresové dokumentace
  • Vedení, organizace, hodnocení a kontrola podřízených, koordinace jejich spolupráce pro zajištění úkolů a sledování jejich realizace
  • Zajišťovat kooperaci u profesí, které nelze provádět vlastní silou

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 5 let zkušeností s prací v technické oblasti
  • Zkušenost s vedením kolektivu (technický tým, mechanici, elektromechanici, kontraktoři) nebo vedení technického projektu
  • Ideálně zkušenost s plánováním preventivní údržby a výkonem údržby
  • AJ – středně pokročilá

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

6.4.2020