Vedoucí údržby // Bohumín - Náborový příspěvek 30 tis. Kč

Do našeho bohumínského depa hledáme vedoucího pracovníka pro tým údržby. Potřebujeme leadera, který bude koordinovat péči o naše krásné jednotky Stadler Flirt. Jedná se převážně o práci v noci, kdy naše vlaky odpočívají v depu. Pokud máš rád vlaky a nebojíš se vést tým, rádi Tě uvidíme mezi námi.

Náplň práce:

* Vedení a koordinace práce skupiny pracovníků údržby (plánování směn, docházka, školení, BOZP a PO, atd.)

* Zodpovědnost za zajištění oprav a kontrol vlakových jednotek

* Týmová spolupráce při procesech optimalizace

* Komunikace s externími dodavateli a servisními firmami

* Objednávání náhradních dílů

* Pravidelný reporting

Požadavky:

* Minimální praxe 2 roky v oblasti údržby (v kolejové dopravě výhodou)

* SŠ/VŠ technického směru

* Zkušenost s vedením malého týmu zaměstnanců

* Schopnost samostatného vedení dílčích projektů

* Znalost čtení technické dokumentace

* Vyhláška 50 §5 podmínkou, §6 a §8 výhodou

* Dobrá znalost a aktivní využívání MS Office (Excel, Word, Outlook)

* Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

* Velmi dobré komunikační schopnosti

* Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

* AJ na komunikativní úrovni

* Časová flexibilita

Na co se u nás můžeš těšit?

* náborový příspěvek 15 tis. Kč po uplynutí zkušební doby + 15 tis. Kč po půl roce

* V práci vládne neformální a pohodová atmosféra

* Na pracovišti je parta kolegů, co Ti vždy rádi poradí

* Můžeš se kochat krajinou z našich vlaků a autobusů zdarma

* Motivační finanční ohodnocení

* Služební telefon

* Různorodost práce

* Nástup ihned

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bohumín (Adama Mickiewicze 67)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

2.10.2018