Do stabilní, zavedené, prosperující společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Vedení týmu a spolupráce se zahraničními partnery
  • Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dobré platové ohodnocení
  • Vánoční a letní bonus
  • Dotované závodní stravování
  • Bodový systém odměn formou cafeterie
  • Týden dovolené navíc
  • Příležitost profesního a kariérního růstu
  • Firemní akce

Náplň práce:

  • Vedení všech činností souvisejících s řízením materiálového skladu a komunikace s poskytovateli logistických a skladovacích služeb (3PL)
  • Vedení a rozvoj podřízených zaměstnanců (tým 45 lidí)
  • Analýza a optimalizace skladových procesů a toků materiálů
  • Strategické plánování aktivit a řízení zdrojů - řešení vytíženosti skladu v sezóně, personální potřeby, kooperace s ostatními týmy a efektivní využití všech zdrojů, příprava budgetu, jeho vyhodnocování a dodržování
  • Podpora týmu a udržování dobrého pracovního prostředí

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost Microsoft Office, zejména Excel (QAD/SAP výhodou)
  • Zkušenosti v oboru (3-5 let v logistice)
  • Velmi dobrou znalost AJ (podmínkou !!!)
  • Výborné komunikační a manažerské dovednosti
  • Zkušenost s projektovým řízením velkou výhodou

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

21.6.2019