Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Vedoucí skladu / WH Supervisor

Do stabilní, zavedené, prosperující společnosti hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání nebo rozšíření kvalifikace
  • Sympatické a přátelské pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Zaměstnání na dobu neurčitou
  • zvýhodněné stravování
  • Odměna za loajalitu
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

  • Veškeré operace související s provozem skladu
  • Řízení příjmu, skladování a výdeje materiálu, efektivně a bez materiálních nebo finančních ztrát
  • Zadávání, reportování a kontrola přesnosti dat ve skladovacím software (SAP)
  • Zajišťění cycle countů a inventur dle plánu nebo momentální potřeby
  • Zodpovědnost za veškerá strojní zařízení a vybavení související s provozem skladu (regály, VZV, paletové vozíky, SW & HW, atd.)
  • Zajištění prevence a kontroly ztrát, škod, krádeží, neefektivity a případných zranění
  • Komunikaci se všemi ostatními odděleními a kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Velmi dobrou znalost Microsoft Office, zejména Excel (QAD/SAP výhodou)
  • Zkušenosti v oboru (3-5 let v logistice)
  • Velmi dobrou znalost AJ (podmínkou !!!)

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

22.5.2019