Vedoucí Logistiky - pro mezinárodní firmu!

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, působícího v automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucího logistiky!

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost SAP, zkušenosti s vedením týmu
  • praxe z oblasti logistiky v automobilovém průmyslu výhodou
  • Ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP pro mezinárodní firmu!
  • Motivující platové ohodnocení až 45.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdenů dovolené
  • Skvělé benefity (dotované stravování, přísp. na penzijní připojištění, přísp. na dopravu, přísp. na sportovní aktivity)
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy
  • Nástup možný IHNED!

Pracovní náplň:

  • Vytvoření logistické koncepce firmy
  • Řízení logistických toků jak dovnitř tak vně podniku
V případě zájmů volejte na tel. číslo 774285555 případně posílejte životopisy na e-mail: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

15.2.2018