Vedoucí lékárník - odborný zástupce

Do soukromé lékárny v Praze 6 (v blízkosti metra Hradčanská) hledáme posilu do týmu na pozici Vedoucí lékárník – odborný zástupce.

Uvítáte příjemné pracovní prostředí v oboru farmacie? Hledáte lékárnu s rodinným prostředím mimo obchodní centrum s otevírací dobou jen pondělí až pátek?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • expedice a výdej léků
    • poskytování odborných informací o léčivech pacientům
    • vyřizování reklamací
    • vedení dokumentace
    • správa zásob léků
    • komunikace s lékaři
    • vedení a motivace podřízených
    • zajišťování administrativní činnosti související s provozem
    • dohled nad ekonomickým hospodařením

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • odpovídající vzdělání v oboru
    • znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
    • pozitivní přístup k pacientům
    • příjemné vystupování, profesionalitu a loajalitu

Co Váš nový zaměstnavatel nabízí?

    • příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD (v blízkosti stanice metra Dejvická)
    • dlouhodobou a perspektivní spolupráci ve stabilní české firmě
    • pracovní dobu pondělí až pátek
    • volné víkendy
    • HPP na plný úvazek
    • nadstandardní finanční ohodnocení

Nástup ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 6, v blízkosti metra Hradčanská.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 6

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019