Uklizečka 8 h HPP Kopřivnice

Do našeho týmu hledáme pracovitou uklizečku do technického úseku velké firmy v areálu Tatry Kopřivnice.

Čeká Vás stálý plat, jistota, firemní benefity, přátelský kolektiv, získání zkušeností z oboru úklidu....

Práce: Po-Pá od 6 do 14 h (možnost domluvy na posunu času).

Úvazek: 8 hod. denně po-pá, od druhého měsíce na HPP.

Náplň práce: úklid v provozu firmy, šaten, chodeb a WC, používání mycího stroje

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na email: horakova@moravskesluzby.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky či e-mailem (uveďte prosím do životopisu kontaktní telefon).

Moravské úklidové služby s. r. o. Kopřivnice, T: 732 503 674

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kopřivnice (Česká 867)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky,

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

15.2.2018