Údržbář - Vstřikovací Lis - Možnost realizace !

Chcete se stát součástí velmi silné mezinárodní společnosti, která se začala rozrůstat i u nás v Evropě? Chtěli by jste pracovat v moderním a čistém pracovním prostředí nově postaveného závodu? Umíte být flexibilní, zodpovědní a programování je Vaše parketa? Hledáme právě Vás, neváhejte se ozvat, vše spolu do podrobna probereme, ať už telefonicky, nebo třeba u kávy!

Nabízíme:

  • Zázemí nově vybudované pobočky mezinárodní společnosti.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvky na volnočasové aktivity.
  • Sickdays, penzijní pojištění.
  • Dotované stravné, vitamínové balíčky !
  • Start-up (greenfield), automotive firmy s vice jak 70 lety historie
začátek v malém týmu zapálených lidí a postupný nárůst – takže zejména v počátku práce velmi různorodá.
  • Práce na dobu neurčitou.
možnost osobnostního rozvoje a případně i kariérního postupu férové jednání a příjemnou firemní kulturu, abychom se do práce všichni mohli těšit.

Náplň Práce:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení.
  • Nastavování parametrů, optimalizace, opravy a údržby.
  • Identifikace a analýza závad, jejich předcházení, jejich odstranění.
  • Péče o technologii k vstřikovacím lisům, vedení záznamů o údržbě.
  • Seřízení, obsluha a provoz vstřikolisů a příslušných nástrojů.
  • Aktivní účast v procesu zlepšování.

Požadujeme:

  • SOU, nebo SŠ vzdělání nejlépe v technickém oboru.
  • Zkušenost s údržbou strojů (zejména vstřikolisů) a forem.
  • Alespoň 2 roky praxe ve výrobním podniku se zaměřením na vstřikování
plastů, automotive výhodou !
  • Základní znalost anglického jazyka vítána (ale není podmínkou).
  • Průkaz řidiče elektrických VZV vítán.
  • Aktivní přístup, smysl pro přesnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita.
schopnost týmové spolupráce i samostatné práce. Eliška Kostovová, +420778496555 [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

26.7.2019