Pro našeho klienta, společnost poskytující služby v oblasti účetnictví, daňového poradenství hledáme kandidátku/ta na pozici Účetní (práce na IČO).

Náplň práce:

- účtování běžných účetních operací (faktury přijaté, vydané, sklady, pokladna aj.)
- spolupráce při zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
- spolupráce s interními a externími auditory
- příprava a zpracování DPH
- zpracování bankovních výpisů, účtování pohybů na bankovních účtech
- starost o 10-20 klientů

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ /VŠ s prokazatelnou praxí alespoň 2 roky v oblasti účetnictví
- znalost anglického/ nemekého jazyka velkou výhodou - domluvit se, není podmínkou
- dobrá znalost programu POHODA
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

Nabízíme:

- přátelský kolektiv, který pomůže se zaškolením
- zajímavou práci, možnost občasné práce z domova
- práce na IČO - možný částečný homeoffice
- profesní růst společně s firmou
- práci u stabilního zaměstnavatele

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 2

Benefity:

Pitný režim, Notebook, Dovolená navíc, Home office,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

7.1.2022