Účetní / vhodné pro absolventy Praha- od 33 000 Kč

Máte ekonomické vzdělání a dobře se orientujete v podvojném účetnictví? Máte zkušenosti z pozice účetní a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Jste flexibilní a je na Vás spolehnutí? Tak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Pro našeho klienta, jednu z předních lékárenských sítí, hledáme pro pobočku v Praze kolegu/kolegyni na pozici: Účetní

Náplň práce:

  • Účtování v systému SAP/R3
  • Zpracování měsíční a roční účetní závěrky
  • Spolupráce při účetním auditu

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Dobrá znalost podvojného účetnictví
  • Orientace v daních (daň z příjmu PO a DPH)- výhodou
  • Znalost systému SAP/ R3 – výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s nástupem možným IHNED
  • 5 týdnů dovolené, kafetérie
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce: Praha
Pro více informací volejte na 770 179 555 či zašlete svůj životopis s kontaktními údaji. Budu se těšit. :)

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

27.11.2018