Technik výroby dřevěných oken a dveří

Jsme firma se sídlem v Rajhradě u Brna se zaměřením na výrobu eurooken, na trhu fungujeme již více než 27 let. Pokud chcete být součástí této stabilní firmy, rádi komunikujete s lidmi, jste technicky zaměření a chcete prodávat kvalitní dřevěné nebo dřevo-hliníkové výrobky, tak hledáme právě Vás. Rozšiřujeme tým na pozici obchodně - technického pracovníka pro pracoviště v Rajhradě.

Náplň práce:

      • Péče o zákazníky
      • Zpracování cenových nabídek
      • Komunikace se zákazníky (e-mail, telefon)
      • Jednání se zákazníky
      • Prezentace výrobků na vzorkovně (případně na stavbách, po dohodě se zákazníkem)
      • Zaměřování oken na stavbách (zaškolíme)
      • Uzavírání smluv
      • Dohled nad realizací a úspěšným dokončením zakázky

Požadujeme:

      • SŠ vzdělání
      • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
      • Schopnost a ochotu rychle se učit novým věcem
      • Samostatný přístup k plnění úkolů po zapracování

Nabízíme:

      • Práci na HPP
      • Odměny dle objemu získaných zakázek
      • Služební automobil a mobilní telefon k dispozici
      • Zaškolení na program Klaes
      • Příspěvek na stravování
      • Mzda pevný základ 30 000 + (provize z uzavřených zakázek až do výše 60 000Kč)

Zkušenosti z oboru jsou vítané, ale nejsou podmínkou. Rádi Vás zaučíme.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu: info@dare.cz, popřípadě volejte na tel. č. 604 236 496 – paní Veselá.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Rajhrad (Stará Pošta 1030)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Notebook, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

30000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.11.2023