- Technický specialista výroby - Možnost realizace !

Nemontujeme díly, neskládáme auta. Jsme specialisté na výrobu čisté technologie budoucnosti, naše společnost se neustále rozrůstá, proto hledáme právě Vás!

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na dopravu
  • velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

  • Technická podpora a zajišťování chodu výroby (SMT)
  • Zastupování mistra výroby
  • Podpora výrobních skupin
  • Účast na zavádění nových výrobních procesů
  • Práce na různých výrobních projektech

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Schopnost systematické práce a samostatného rozhodování
  • Znalost NJ/AJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Pracoviště:

Karlovarský kraj

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

13.2.2020