Nabídka již není aktuální

Česká rozvíjející se společnost hledá do svých řad technického ředitele. Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenost s vedením týmu? Jste manažer? Pak hledáme právě Vás !

Pracovní náplň:

  • Budete členem nejužšího managementu společnosti.
  • Povedete oddělení konstrukce a elektroprojekce a budete se podílet na plánování kapacit společnosti.
  • Budete rozvíjet společnost po technické stránce ( nové technologie, atd..).
  • Budete odpovídat za dodržení rozpočtu zakázek, režie, za správné konstrukční řešení vyvíjených technologií a dodržení termínového plánu.
  • Budete aktivně spolupracovat s technickou podporou prodeje a vedoucími jednotlivých středisek.
  • Účastnit se pravidelně klíčových jednání se zákazníky.

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické zaměření výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost MS Office ( zejména Excel)
  • Vůdčí schopnosti, rozhodnost a týmového ducha
  • Flexibilitu a schopnost zachovat klidnou hlavu v krizových situacích
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme Vám:

  • Perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní, ale velmi energické české společnosti.
  • Zaškolení, které Vás provede vším potřebným.
  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a prémiovou část).
  • Systém talentmanagementu
  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
  • Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného.
  • Plovoucí pracovní dobu
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, které Vám zpříjemní nejen Vaši práci. (příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní akce, 13.plat, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších).
  • Služební automobil, i k soukromým účelům
  • Notebook a mobilní telefon

Pracoviště:

Liberecký kraj

Datum zadání:

13.3.2018