Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, působícího v automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucího logistiky!

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za technickou podporu a zajišťování chodu výroby
  • Práce na různých výrobních projektech

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Schopnost systematické práce a samostatného rozhodování
  • Znalost německého či anglického jazyka(min. úroveň B1)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,Znalost práce na PC
  • Ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP pro mezinárodní firmu!
  • Motivující platové ohodnocení až 35.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdenů dovolené
  • Skvělé benefity (dotované stravování, přísp. na penzijní připojištění, přísp. na dopravu, přísp. na sportovní aktivity)
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy
  • Nástup možný IHNED!
V případě zájmů volejte na tel. číslo 774285555 případně posílejte životopisy na e-mail: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

15.2.2018