Svářečský dělník ( mzda 27 000 ) IWS/EVS

Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici

Nabízíme Vám:

  • zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu
  • týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně
  • měsíční prémie za výsledky práce
  • roční výkonnostní odměnu
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • dotované závodní stravování
  • zdravotní péče
  • sportovní a kulturní aktivity
  • zvýhodněné mobilní tarify

Pracovní náplň:

  • dozor procesu před, během a po svařování a rovnání
  • Zaučování nových svářečů / rovnačů na pracovištích
  • spolupráce se svářečským inženýrem (IWE/EWE) a svářečským technologem (IWT/EWT) při koordinaci činností svářečského dozoru.
  • navrhování zlepšení s ohledem na kvalitu výstupu výrobních procesů v oblasti svařování a rovnání
  • spolupráce s ostatními útvary při řešení kvalitativních nedostatků a zlepšování procesu
  • spolupráce v rámci projektového týmu

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru, výhodou ÚSO (ideálně strojírenství)
  • dlouholetá praxe v oboru jako svářeč kovů, kvalifikace IWS výhodou
  • znalost procesu svařování - metoda svařování 135 (MAG)
  • orientace v technické dokumentaci související se svařováním
  • zkušenosti s požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů
  • uživatelská znalost práce v PC, MS Office
  • samostatnost, rozhodnost, organizační schopnost

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

27.7.2018