Strategický nákupčí (Commodity Leader)

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme kolegu na pozici Strategického nákupčího!

NÁPLŇ PRÁCE:

Zodpovědnost za svěřené nákupní komodity. Výběr dodavatelů, tvorba smluv, cenová jednání, hledání možných úspor. Odpovědnost za přidělené projekty. Úzká spolupráce s oddělením konstrukce a projektovým vedením. Zkušenosti s ERP/MAX systémy. Dobré analytické schopnosti a strategické myšlení. Přispívá k posuzování rizik dodavatele.

POŽADUJEME:

VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou. Aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Dobrá znalost MS Excel a práce na PC. Flexibilita, samostatnost a ochota učit se novým věcem. Předchozí zkušenost na podobné pracovní pozici výhodou. Řidičský průkaz skupiny B, zkušenost s řízením motorových vozidel. Týmová spolupráce.

NABÍZÍME:

Zázemí mezinárodní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pracoviště v Týništi nad Orlicí, V. Opatrného1050 Dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy Pružná pracovní doba Benefity v rámci programu Cafeterie 5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění

Pracoviště:

Královéhradecký kraj

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

26.7.2018