SKLADOVÝ MISTR - Rychvald

Baví Vás práce ve skladu a zároveň rádi pracujete s lidmi? Vylepšujeme chod provozu. Chcete nám s tím pomoci?

Pro pracoviště společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o., divizi Freight hledáme zapáleného člověka na pozici skladového mistra.

Nástup ihned nebo dohodou.

NÁPLŇ PRÁCE:
* organizování činnosti četařů a skladníků po procesní stránce
* komunikace s externími zákazníky
* koordinace manipulace zboží
* řízení administrativní činnosti dle pokynů zákazníka

POŽADUJEME OD VÁS:
* SŠ/ÚSO vzdělání
* uživatelskou znalost práce s PC
* základní znalost AJ vítaná
* zkušenost s vedením většího kolektivu
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* praxe v logistice výhodou

NABÍZÍME VÁM:
* motivující finanční ohodnocení
* profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tematických školení a možnosti individuálního koučinku
* podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
* týden dovolené navíc a sick-days
* paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití) a mnoho dalšího

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Rychvald (Šachetní 1540)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

18.7.2018