Skladový manipulant v Chebu až 26.000,-Kč

Hledáme nové kolegy na jednoduchou práci do skladu pro společnosti sídlící v Chebu na průmyslové zóně.

Náplň práce:

    • Jednoduchá manuální práce, vkládání zboží do krabic, kontrola kvality výrobků,
    • Kompletace, balení.
    • Vkládání dat do PC.

Nabízíme:

    • Škála benefitů (stravenky, příplatky, odměny)
    • Plat až 23.000,–Kč ( s průkazem VZV až 26.000,–Kč)
    • Příjemné a čisté pracovní prostředí
    • Dlouhodobé uplatnění na HPP
    • Nástup ihned

Požadujeme:

    • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu, 8 hodinové směny.
    • Základní znalost PC
    • Manuální zručnost, preciznost a šikovnost
    • Zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění
    • V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky. Najdete náš v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Cheb, Sokolov (Průmyslová zóna)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

24.10.2018