Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Skladník - až 30 000 Kč !

Do stabilní, moderní a rozrůstající se společností hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • Letní a zimní bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Stravenky
  • Odměny za pracovní loajalitu
  • Týden dovolené navíc
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance
  • Možnost profesního růstu
  • Pracovní smlouvu ihned na dobu neurčitou
  • Zaškolení je samozřejmostí

Náplň práce:

  • Příjem a výdej zboží včetně pohybů materiálu v systému SAP
  • Pečlivá evidence materiálu
  • Manipulace s materiálem ve výrobních prostorách (naskladňování, vyskladňování)
  • Vykládka kamiónů, kontrola průvodních dokumentů
  • Práce se čtečkou čárových kódů

Požadujeme:

  • Platný řidičský průkaz na VZV I/A, B, C, W1, G – výhodou
  • Aspoň částečnou předchozí praxi na pozici skladník
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny)
  • Dobrou fyzickou kondici
Kontaktní osoba: Adéla Stehlíková, mobil: 778 771 972 mail: adela.stehlikova@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

15.1.2020