Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Jste vyučený mechanik strojů a zařízení, strojní zámečník nebo mechanik elektronik?

Staňte se součástí nadnárodní rodinné firmy v oblasti automotive Erwin Quarder CZ v Ostravě jako seřizovač. Hledáme právě vás!

Náplň práce:

    • Seřízení, rozjezd a provoz vstřikolisů, kontrola kvality výroby
    • Výměna forem
    • Práce s výrobní dokumentací ve výrobě
    • Provádění záznamů o poruchách výroby
    • Spolupráce na zavádění procesů zlepšování

Požadujeme:

    • Vyučen v oboru, event. mechanik strojů a zařízení, strojní zámečník, mechanik elektronik
    • Zkušenosti se seřizováním vstřikolisů - výhodou
    • Ovládání VZV vozíku - výhodou
    • Jeřábnický a vazačský průkaz - výhodou
    • Samostatnost, technická a manuální zručnost a zodpovědnost
    • Práce v třísměnném provozu
    • Zájem a chuť pracovat

Nabízíme:

    • Práce v silné mezinárodní společnosti
    • Pět týdnů dovolené
    • Stravenky, motivační příspěvky
    • Nadstandardní ohodnocení
    • Možnost profesního růstu

Místo práce: Ostrava - Přívoz

Termín nástupu: 6/2017

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a aktuálním fotem prosím zasílejte na e-mail egrundova@jobsystem.cz.

Telefonický kontakt: +420 596 693 167, +420 596 693 849, mob. +420 602 702 134, +420 605 245 711 do 15.30 hodin.

Platnost inzerátu končí 25. 6. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Moravskoslezský (Ostrava - Přívoz)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.5.2017