SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ na 2 směny

Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou atmosférou a stabilním postavením na trhu, hledáme nového kolegu na pozici:

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ  - formovací automat  na výrobu plochých a tvarových pružin

Nepožadujeme zkušenosti s CNC stroji

Místo výkonu práce: Brno venkov – oblast Modřic (dobrá dostupnost MHD)

Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody

Směnnost: práce na 2 směny (pondělí až pátek), R-O,

Finanční ohodnocení: až 30.000,- Kč dle zkušeností

Co je náplní práce?

    • Budete pracovat s CNC strojem na výrobu pružin
    • Podle typu produktu si zvolíte program výroby a jednotlivé obráběcí nástroje
    • Po seřízení stroje vyrobíte první produkt, který zkontrolujete pomocí měřidel (mikrometr, elektrický úhloměr) a upravíte parametry
    • Následně zahájíte výrobu, budete obsluhovat stroj a kontrolovat jeho chod
    • Na konci směny uklidíte své pracoviště a provedete běžnou údržbu stroje
    • Mnohdy budete vyrábět nové prototypy výrobků pro významné české i zahraniční zákazníky
    • Jedná se o práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolektivem

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

    • Má strojírenské nebo jiné relevantní vzdělání
    • Má zkušenost s obráběním na CNC strojích
    • Zkušenost s prací na soustruhu či fréze, znalost vrtání děr a řezání závitů
    • Má zkušenost s ohýbáním plechů
    • Umí číst výkresovou dokumentaci a pracovat s posuvkou a mikrometrem
    • Umí seřídit stroj a dle potřeb upravit parametry
    • Je manuálně zručný a technicky zaměřený
    • Je samostatný, zodpovědný a ochotný získat další zkušenosti
    • Zvládá práci na pc
    • Ideálně má zkušenost s VZV – není podmínkou
    • Může nastoupit ihned nebo dle dohody

Co byste ještě měli vědět?

Budete pracovat pro společnost se stabilním zázemím, v příjemném a přátelském pracovním kolektivu. Po nástupu Vás zaučí zkušený kolega-seřizovač.

Co Vás čeká, když uspějete?

    • Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
    • Týden dovolené navíc
    • Příplatek za práci na odpolední směnu
    • Mimořádné pololetní odměny
  • Místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Moravany u Brna

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019