Samostatná účetní v účetní firmě

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Hledáme zaměstnance na pozici samostatné účetní pro klienta poskytujícího účetní - ekonomické služby třetím subjektům, zejména v podnikatelské sféře.

Náplň práce:

Kompletní zpracování účetní agendy více subjektů, firmám, tj vč. zpracování agendy DPH, majetku atd., při ukončení účetního období i příprava podkladů pro jeho uzavření v oblasti podvojného účetnictví i případně daňové evidence.

Požadujeme:

    • SŠ vzdělání, popřípadě VŠ
    • nutná zkušenost a praxe přímo s účtováním
    • znalost zpracování mezd
    • ŘP skup. B výhodou
    • nezbytná je znalost účetních předpisů a zběžná orientace v oblasti daní
    • podmínkou je zejména pečlivý a zodpovědný přístup k práci
    • samostatné uvažování, časová flexibilitu, schopnost a chuť se učit novým věcem v neustále se vyvíjející oblasti účetnictví i daní
    • klademe důraz na loajalitu a předpokládáme příjemné vystupování vůči klientům
    • zkušenost s dřívější samostatnou účetní prací formou OSVČ je výhodou

Nabízíme:

Nadstandardní mzdové podmínky a také komplexní a zajímavou práci s širokým okruhem záběru v ekonomické i daňové oblasti, možnost odborného růstu v rámci aktivit zaměstnavatele, velice nadprůměrný, akční a spolupracující kolektiv. Pracovní prostředí, zázemí je nové, velice dobře vybavené, příjemné, ve vlastní nemovitosti firmy na jižním okraji centra města.  Technické, počítačové vybavení DELL je na vysoké úrovni s kvalitním licencovaným programovým vybavením. Účetnictví i mzdy jsou zpracovávány v IS PREMER System.

Místo práce: Pardubice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 6. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubický (Pardubice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

30.5.2018