Hledáme novou posilu do obchodního týmu. Chcete se podílet na rozvoji mladé firmy, která se snaží neustále přicházet s novými invencemi na poli veřejné dopravy? Hledáme sales managera pro naši firmu, která mění svět veřejné dopravy.

Náplň práce

    • Má spoluzodpovědnost za obchodní výsledky našich vlakových, autobusových a minibusových linek
    • Pravidelně vyhodnocuje ekonomické výsledky jednotlivých linek, spojů, cestovních tříd, prodejních kanálů a spolu s dalšími kolegy z obchodního a marketingového oddělení hledá možnosti ke zlepšení a dohlíží na výsledek
    • Přichází s nápady na zvýšení tržeb, dělá jejich kalkulace a uvádí je do praxe
    • Úzce spolupracuje s IT oddělením
    • Vede tým cenových a datových analytiků

Požadavky

    • VŠ vzdělání v ekonomickém nebo technickém směru
    • Alespoň základní orientace na trhu osobní dopravy v ČR a okolí
    • Pokročilá znalost Excelu
    • Orientace na výsledek
    • Silné analytické myšlení

Na co se u nás můžeš těšit?

    • Atraktivní odměňování dle dosažených výsledků
    • Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
    • Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
    • Jezdit vlaky Leo Express zdarma
    • Teambuildingové aktivity
    • A hlavně budovat službu, která má smysl!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 3 (Řehořova 908/4)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Příspěvek na dopravu, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Key account manager

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.7.2019