Sales Consultant / Operátor - doprava a logistika

Nabídka již není aktuální

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky a doručovacích služeb hledáme nového kolegu do obchodního (Sales and Marketing) oddělení na pozici Sales Consultant.

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s obchodními zástupci se svěřeným portfoliem zákazníků
  • Spolupráce na zajímavých obchodních projektech
  • Telefonický kontakt se zákazníky
  • Administrativní činnost
  • Reporting

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • Velmi dobré komunikační dovednosti (verbální projev na vysoké úrovni)
  • Týmovost, samostatnost
  • Praxe v přímém prodeji, aktivní lince či call centru výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme
  • Zajímavé finanční ohodnocení + finanční bonusy
  • Ideální kariérní start v oblasti prodeje a obchodu
  • Mladý a příjemný kolektiv
  • Firemní benefity ( vzdělávání, stravenky, sportovní program, firemní akce,..)
  • Možnost profesního a kariérního růstu
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, nás kontaktujte na e-mailu [e-mail byl skryt].

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

27.7.2018