Řidič VZV do Saska s ubytováním

Hledáme řidiče vysokozdvižných vozíků do Saska (Lipsko, Halle).

Náplň práce:

nakládání a vykládání kamionů, obshula VZV, manuální práce ve skladu, vstupní a výstupní kontrola zboží, vychystávání a balení zboží

Kvalifikace/požadavky:

- ŘP na vysokozviždný vozík

- ovládání VZV s předním nebo bočním nakládáním

- ochota provádět další skladové činnosti (vychystávání)

- zkušenosti s ručním skenerem

- 2 nebo 3-směnný systém

- komunikativní znalost německého jazyka, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení německými kolegy)

- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- odměny na Vánoce a v létě

- stabilní pracovní místo, možnost převzetá zákazníkem

- podporu personální agenturou v češtině

Začátek práce: ihned

Plat: podle kvalifikace, od 10,00 EUR /hod. brutto + příplatky + ubytování zdarma

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Chemnitz (Aue 23-27)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.9.2019