ŘIDIČ STŘÍDAČ MKD až 53.000 Kč

Bydlíte v Severních Čechách? Jste řidič autopřepravníku/tandemu/návěsu?

Jste střídač?

Chcete pracovat pro transportní společnost s 20 ti letými zkušenostmi v MKD?

Hledáte jistoty a vysoký plat?

Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás.

Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP

Náplň práce:

* přepravy v rámci D

Požadujeme:

* bydliště v Severních Čechách (není podmínkou)

* řidičské oprávnění skupiny E

* profesní průkaz

* platné školení řidiče z povolání

* platné psychotesty

* karta řidiče do digitálního tachografu

* výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs

* alespoň částečná znalost německého jazyka (není podmínkou)

Nabízíme:

* měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč

* nadstandardní základní plat (lze upravit)

* práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD / důchodce na VPP

* turnusové nasazení dle dohody a přání řidiče/volné víkendy

* pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €

* sídlo firmy Teplice

Kontaktní údaje:

Michael Kadeřávek 602484770 nebo mkaderavek@tlh.cz

Pavlína Kadeřávková 606935315 nebo [e-mail byl skryt]

TLH Transport – Logistika s.r.o.

Novosedlická 2888

41501 Teplice

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Teplice (Novosedlická 2888)

Typ práce:

Práce pro důchodce

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič kamionu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

45000 - 53000 Kč/měs.

Datum zadání:

11.10.2019