Ředitel / ředitelka hotelu - Velké Bílovice

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZFP akademie, a.s.

Náplň práce:
Hledáme ostříleného kolegu na pozici Ředitele hotelu. Pokud chceš pracovat v bezva partě a chceš se učit od těch, kteří mají jasnou životní i podnikatelskou filozofii, neváhej a přidej se k nám.

Co budeš dělat?

    • vést a motivovat naše kolegy na hotelu
    • tvořit marketingový plán
    • mít jasno v cenové politice hotelu a dodržovat ji
    • vybírat si nové kolegy do týmu
    • realizovat finanční plán hotelu, který si stanovíš
    • na sociální sítě a web říkat světu, co za akce se chystá

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání
    • zkušenost na podobné pozici alespoň 3 roky
    • řidičák sk. B
    • základy personalistiky a náboru zaměstnanců

Nabízíme:

Co u nás najdeš?

    • krásné a moderní prostředí stabilní a úspěšné české společnosti
    • nadstandardní finanční ohodnocení
    • široké možnosti kariérního růstu kamkoliv Tě to bude táhnout
    • relaxace a wellness ve vlastních zařízeních
    • zvýhodněné pobyty v síti našich hotelů
    • sick days
    • na služební cesty jezdíme v luxusních vozech značky Audi
    • vzdělávací programy ve vlastní vzdělávací akademii zdarma
    • když budeš chtít, přispějeme Ti na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření
    • stravu na hotelu za pár kaček
    • masáže pro Tvůj oddych

Místo práce: Velké Bílovice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský (Velké Bílovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

6.3.2018