Nadnárodní, úspěšná a stále rostoucí společnost hledá do svého kolektivu Project managera do mezinárodního a otevřeného prostředí

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Manažerské prémie
  • Bohatý benefitní program
  • Dotované stravování
  • Profesionální zaškolení
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Služební telefon i notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní společnosti a práce v příjemném kolektivu

Náplň práce:

  • Řízení a odpovědnost za projekty
  • Komunikace s průmyslovou klientelou, včetně zvolení technologií a materiálů
  • Sledování projektů a vytváření cenových nabídek
  • Udržování kontaktu se zákazníky a odpovědnost za informování všech stran
  • Analýza problémů

Požadujeme:

  • Vzdělání technického zaměření výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zodpovědnost, pečlivost a důslednost
Kontakt : Zuzana Wolfová 778761551 [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

8.12.2018