Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Project and Event Manager

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Project a Event Manager do naší produkční agentury, která je zaměřena především na sportovní akce.
  • Komplexní zajištění jednotlivých sportovních akcí
  • Zajištění propagace a marketingu akce
  • Zodpovědnost za kompletní realizaci jednotlivých akcí
  • Plánování, dohled nad realizací a průběžná kontrola
  • Administrativní činnost
  • Celkové zajištění chodu agentury

Co očekáváme od vhodného kandidáta/kandidátky?

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Samostatnost, schopnost logického myšlení
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Relevantní zkušenost alespoň 1 rok
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • Chuť pracovat ve sportovním prostředí
  • Řidičsky průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:

  • Pracovní poměr na IČO
  • Možnost účastnit se zajímavých sportovních akcí a poznat známé tváře
  • Pestrou pracovní náplň
  • Mnoho firemních akcí
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Nástup IHNED

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.7.2020

Podobné nabídky

Hledaní práce

Project manager - HVAC JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha

OK
/* Not affection functionality */