Prodejce zájezdů Kvasiny – ŠKODA

Nabídka již není aktuální.

Chcete se stát skvělým prodejcem?

Jste ochotný/á se maximálně věnovat klientům?

Víte, co je nutné vyřídit pro vycestování do zahraničí?

Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!

Pro posílení našeho pracovního kolektivu hledáme šikovného kolegu/ kolegyni na pozici Prodejce zájezdů.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Poradenství v oblasti cestovního ruchu a dovolených
    • Sestavování nabídek, tvoření rezervací zájezdů
    • Prodej zájezdů a doplňkových služeb (cestovní pojištění, fakultativní výlety, parkování, certifikáty…atp.)
    • Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
    • Práce s interním systémem, tvorba rezervací, komunikace s cestovními kancelářemi
    • Odpovědnost za správné fungování prodejního místa
    • Zpracování a vedení jednoduché agendy (seznamy prodaných objednávek, atd…)

POŽADUJEME:

  • Nástup ihned

  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání

  • Komunikační a prodejní dovednosti

  • Příjemný a slušný projev

  • Uživatelská znalost PC

  • Aktivní práce s internetem a e-mailem

  • Vysoké pracovní nasazení

VÝHODOU:

  • Vzdělání v oboru

NABÍZÍME:

  • Hlavní pracovní poměr

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Zajímavou a dynamickou práci

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Průměrná mzda 20 000 - 35 000,- Kč/měsíc (základní mzda + motivační odměňovací systém)

  • Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, slevy v oblasti cestovního ruchu, zajímavé famtrip - služební poznávací cesty do celého světa, odborné školení, atd.)

Místo výkonu: Kvasiny ŠKODA AUTO

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kvasiny

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Jazykové kurzy, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.8.2017