Prodejce automobilů (35–65 tis.) – Kladno

Nabídka již není aktuální.

HLEDÁME NOVÉ OBCHODNÍ TALENTY!!!
Neustále rosteme, připravujeme otevírání nových poboček a hledáme motivované, schopné obchodníky, kteří nám pomohou v úspěšné expanzi naší společnosti.
Jsme obchodní gigant, který určuje pravidla prodeje aut v naší zemi. To my jsme naučili Čechy a Moravany kupovat kvalitní ojeté vozy, máme totiž koncept, který funguje. Spolupracujeme s chytrými a šikovnými lidmi. Řekněte stop nudné práci a dovolte nám podělit se s vámi o naše dvacetileté zkušenosti. Vy rozumíte obchodu, my rozumíme autům a dobře vás zaplatíme.

Náplň práce:

*identifikace potřeb zákazníka
*absolvování testovacích jízd se zákazníkem
*efektivní uzavírání obchodů
*příprava automobilů před prodejem (čistota interiéru...)
*zajištění výjezdů pro zákazníky

Nabízíme:

* finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém (až 65 000 Kč)
* pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* profesionální přátelský kolektiv
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou
* možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
• uplatnění ve všech zemích, kde společnost působí – Česká Republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko
• možnost jazykových kurzů
* propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
* firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce,
* zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
* možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)
* motivační soutěže s možností výhry wellness pobytů

Požadujeme:

*zkušenost s přímým prodejem
*řidičský průkaz skupiny B
*samostatnost a časovou flexibilitu
*příjemné vystupování a stále dobrou náladu
*smysl pro týmovou práci
*ochotu pracovat ve venkovních prostorách

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kladno (Generála Klapálka 2810)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

13.2.2018