Prodavač / prodavačka pro pobočku v Mladé Boleslavi

Nabídka již není aktuální.

Prodavač / prodavačka
Společnost: FM-verny s.r.o.
Město: Mladá Boleslav
Druh zaměstnání: Plný úvazek, Částečný úvazek, brigáda - pozice vhodná i pro absolventy
Popis pozice

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Prodavač/prodavačka

Pro Mladoboleslavskou pobočku Zlaté Banky hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka v oblasti maloobchodního prodeje, konkrétně pro prodej a nákup investičních kovů. Náplní práce je především péče o stávající a nové zákazníky - maloobchodní prodejny se sortimentem drahých investičních kovů jako např. Mince, medaile, certifikované slitky atd. Zastupujeme prestižní rafinérie a mincovny v oboru, např. Švýcarský Argor-Heraeus, Perth Mint, Münze Österreich a další..

Novou posilu rádi zaškolíme a všemu postupně naučíme.

Požadujeme:

SŠ vzdělání / VŠ výhodou

obchodní zkušenosti výhodou

reprezentativní vystupování a komunikativnost

samostatnost, spolehlivost a flexibilitu

kreativní myšlení a aktivní přístup

uživatelská znalost práce na PC

bydliště ideálně v Mladé Boleslavi či blízkém okolí

čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr, Dohoda o provedení práce, brigádní výpomoc

stabilní zázemí úspěšné společnosti

zajímavou práci s prostorem pro seberealizaci

motivující finanční ohodnocení, možnost výdělku nad rámec mzdového výměru

pracovní doba PO-PÁ 9-17 h

velmi dobré spojení MHD na pracoviště

Prosíme zasílejte životopisy s Vaší fotografií. Děkujeme

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Mladá Boleslav (třída T.G.Masaryka 1087, Mladá Boleslav)

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.11.2021