Přípravář/ka masa v Turnově

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Turnově (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit..

Nabízíme:

    • Práci ve stabilní české společnosti
    • Na prodejně bez řezníka – ranní směny
    • Odměnu za práci o víkendech a svátcí
    • Odměnu za odpracované roky
    •  Slevové poukázky na nákup zboží
    •  Stravenky
    •  Lázně
    •  Příspěvek na penzijní připojištění
    •   Příspěvek na aktivity – program Multisport
    •   Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:

    • Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
    • Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
    • Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
    • Porcování kuřat – zaučíme
    • Úklid a sanitace pracoviště

Po této přípravě následuje prodej  a obsluha zákazníků na prodejně.

Co od tebe očekáváme?

    • Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
    • Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
    • Rádi tě vše naučíme na

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Turnov (Sobotecká 2078)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

22500 Kč/měs.

Datum zadání:

8.2.2021