Práce v bezpečnostní agentuře - Stavební mistr - Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce: Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha
Budete řídit a organizovat stavby v lokalitách Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Stavební mistr - Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha
Benefity
Pro naší dceřinou společnost GEFIRA stavby s.r.o. hledáme Stavebního mistra. Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací a úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím., Služební automobil a telefon, Služební notebook, Motivační finanční ohodnocení
Kontakt
Ondřej Pína
Telefon: +420 736 524 654 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]
Směnnost:
    • denní směny (Po - Pá)
Náplň práce
Pro naší dceřinou společnost GEFIRA stavby s.r.o. hledáme Stavebního mistra. Budete spolupracovat na vedení technické dokumentace staveb, organizovat a řídit stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace. Starat se budete o vedení podřízených pracovníků a samostatnou koordinaci subdodavatelských firem. Zajistíte práce v souladu s harmonogramem stavby a operativně vyřešíte vzniklé problémy.

Samozřejmostí je také:

Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací a úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím (reporty, porady, vedení stavebního deníku, vedení agendy stavby).
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromému využití
Mzdové rozpětí: 40000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme: Spolehlivost,Pracovní flexibilitu,Dobrý zdravotní stav,Pracovitost,Zkušenost,Časovou flexibilitu,Samostatnost v rozhodování,Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet, další systémy výhodou),Řidičský průkaz sk. B,- SŠ vzdělání
- Praxi v oboru min. 5 let
- Zkušenosti s vedením týmu
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Znalost technologií
Vzdělání: středoškolské

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.3.2024