Práce v bezpečnostní agentuře - Projektant a koordinátor bezpečnostních technologií a monitorovacích služeb - Praha, Řitka

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce: Praha, Řitka
Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10 Centrála společnosti D.I.SEVEN, a.s. Budova je u dálnice D4 - sjezd 14 km / Řitka Naše zakázky, které budete koordinovat, jsou na území celé ČR.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Projektant a koordinátor bezpečnostních technologií a monitorovacích služeb - Praha, Řitka
Benefity
Odborná, tvůrčí a samostatná projektová činnost. Služební automobil., Nestereotypní a zajímavá práce, B2B trh, Služební automobil, Vhodné i pro absolventy vysokých škol technického směru, Po dohodě možnost využití služebního automobilu pro soukromé účely
Kontakt
Petr Carboch
Telefon: 724 580 694 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]
Směnnost:
    • jednosměnný provoz
Náplň práce
Projektování a koordinace bezpečnostně technologických zakázek. Realizace monitorovacích služeb a řízení našeho vlastního dohledového centra s pultem centralizované ochrany. Zodpovědnost za provoz dohledového centra. Nedílnou součástí náplně práce je vypracování projektové dokumentace potřebné pro přípravu a realizaci bezpečnostně technologických zakázek. Následná koordinace a dozor při realizaci. Kontrola a rozvoj aktivních zakázek.

Součástí projektové přípravy je mimo jiné:

Zjištění a posouzení situace přímo na objektu zákazníka. Návrh řešení ve formě zakreslení potřebných technologií do situačního plánu objektu. Popsání a specifikace procesů, které na zakázce probíhají. Vytvoření kusovníku/rozpočtu pro technologie, které zakázka vyžaduje. Pokud projekt vyžaduje subdodávku - zajištění dílčích rozpočtů od subdodavatelů/ostatních zhotovitelů. Koordinace subdodavatelů, kteří se na zakázce podílí. Kontrola návaznosti projektové dokumentace a prací subdodavatelů. Finální předání realizovaného projektu a projektové dokumentace objednateli.
Mzdové rozpětí: 80000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP
Požadujeme: Samostatnost v rozhodování,Silnou a komunikativní osobnost,Dobré vyjadřovací schopnosti,Aktivní ŘP, ochotu cestovat,Osobnost, která je schopná samostatně rozhodovat a plnit zadané úkoly,Analytické myšlení, znalost firemních procesů,Zkušenosti se správou informačních systémů,Schopnost analyzovat problémy a najít varianty řešení,Praxi a zkušenosti
Vzdělání: středoškolské s maturitou + 5 let praxe v oboru

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha, Řitka

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.4.2024