Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - České Budějovice

Nabídka již není aktuální.

Místo výkonu práce: České Budějovice
Pracovat budete v centru města, v místě s dobrou dopravní dostupností.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - České Budějovice
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Jedná se o dopolední úklid po - pá, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
Kontakt

Telefon: +420 602 490 237 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: [e-mail byl skryt]

Mobil: +420 725 849 566
Směnnost:
    • denní směny (Po - Pá)
Náplň práce
Provádění pravidelného úklidu kancelářských prostor, včetně zázemí. Jedná se o dopolední úklid na cca 4 hodiny denně. Uklízí se pouze v pracovní dny. Nejedná se o výrobní prostory, ale o administrativu. Zájemce bez praxe zaučíme.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, individuální přístup
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 12000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Pracovitost
Vzdělání: základní

Pracoviště:

České Budějovice

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Datum zadání:

22.8.2024