Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Bor u Tachova / Nová hospoda
Bor u Tachova
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Nutná vlastní doprava, ranní a odpolední směny, Přivydělejte si k důchodu, Příspěvek na dopravu do zaměstnání, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Šárka Štruncová
Telefon: +420 605 065 183 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: plzen@diseven.cz

Mobil: +420724355767
Směnnost:
    • směnný provoz
Náplň práce
Jedná se o práci na 8 hodin denně, ranní nebo odpolední směna. Náplní Vaší práce bude provádění pravidelného úklidu a zajištění pořádku a čistoty. Příspěvek na dopravu do zaměstnání - doprava nutná vlastní. Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP. Potřebujete si vydělat? Hledáte práci v úklidu na plný úvazek? Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku, vše dle potřeby zaměstnance. Domluvené podmínky v průběhu pracovního poměru neměníme – u nás dohodnuté hodiny dostanete!
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, občanský průkaz
Hodinová mzda: 130 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Pracovitost
Vzdělání: základní

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bor u Tachova / Nová hospoda

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.4.2024