Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Týnec nad Sázavou, okr. Benešov

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Týnec nad Sázavou
Týnec nad Sázavou, Brodce 46, 257 41 Týnec nad Sázavou. Objekt JAWA Moto spol. s r.o. V objektu je možnost parkování. Pracoviště vrátnice je součástí administrativní budovy.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Týnec nad Sázavou
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - 10 SMĚN ZA MĚSÍC, DENNÍ I NOČNÍ SMĚNY, BĚHEM NOČNÍ SMĚNY SE PROVÁDÍ NENÁROČNÁ KONTROLA OBJEKTU, VÝHODOU JE MOŽNOST JEZDIT DO PRÁCE AUTEM. NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 20 000 Kč , Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Kontakt
Tomáš Poslušný
Telefon: 724 112 509 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: tomas.poslusny@diseven.cz

Mobil: 724 112 509
Směnnost:
    • směnný provoz
Náplň práce
Hledáme jednoho člověka na doplnění stávajícího kolektivu. Jedná se o práci na zkrácený úvazek. Výhodou je možnost dojíždění do práce vlastním autem. Při noční směně se provádí nenáročná obchůzková činnost. Při denní směně se zapisují a ohlašují návštěvy, přepojují hovory a vydávají klíče. Po zkušební době od nás dostanete náborový příspěvek až 20 tis. Kč. Práce je vhodná zejména pro invalidní důchodce.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Mzdové rozpětí: 15500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Týnec nad Sázavou, okr. Benešov

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.4.2024