Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí

D.I.SEVEN, a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí
Práci budete vykonávat v objektu společnosti v Plané nad Lužnicí.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
Kontakt
Romana Tupá
Telefon: +420 602 490 237 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: tabor@diseven.cz
Směnnost:
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, evidence návštěv, kontrola objektu, vedení dokumentace, kontrola odchodu zaměstnanců, kontrola vozidel.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, odpovídající finanční ohodnocení
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
Hodinová mzda: 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Ochotu pracovat denní i noční služby,Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E
Vzdělání: základní

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Planá nad Lužnicí

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.4.2024